Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Polerki

( ilość produktów: 1 )

POLERKI ELEKTRYCZNE I AKUMULATOROWE

Polerki akumulatorowe i elektryczne cieszą się popularnością zarówno w firmach przemysłowych jak i budowlanych, wykorzystujących je do polerowania części metalowych, oraz wykonanych z tworzywa sztucznego. Polerki akumulatorowe znajdą zastosowanie w warsztatach przydomowych, oraz warsztatach samochodowych. Polerowanie trudniej dostępnych miejsc bez zwisającego kabla jest efektywne i w znacznym stopniu bardziej komfortowe. Dłuższa praca wymaga jednak stałego zasilania i wówczas moze wydać się niezbędne stosowanie polerek zasilanych sieciowo. 

Polerki akumulatorowe - właściwości

W tej kategorii znajdują się polerki akumulatorowe, o budowie pistoletowej. Są narzędziami lekkimi i poręcznymi - zdecydowanie idealnymi do precyzyjnych prac. Używając polerki akumulatorowej jeteś całkowicie mobilny i nieskrępowany ruchowo.

Polerka akumulatorowa - wyposażenie

Polerka akumulatorowa  wyposażona jest na ogół w akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V lub 10,8 V. Osiemnasto woltowe polerki samochodowe akumulatorowe posiadają konstrukcję zbliżoną do swoich odpowiedników zasilanych z sieci. Zarówno jedne, jak i drugie oferowane są zawsze w zestawie z ładowarką i wymiennymi akcesoriami. Ciekawsze modele polerek akumulatorowych posiadaja dodatkowo drugą baterię na podmianę. 

pixel