Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akumulatory

( ilość produktów: 8 )

Akumulatory do elektronarzędzi

W szeroko rozumianej branży budowlanej coraz większą popularnością cieszą się narzędzia bezprzewodowe (akumulatorowe). Ich spektrum jest bardzo szerokie, ponieważ na rynku można spotkać zasilane bateryjnie szlifierki  kątowe, wiertarko-wkrętarkistrugi czy klucze  udarowe. Każde z tych urządzeń w istotny sposób wpływa na efektywność i komfort pracy. Przyczyniają się one do rozwoju zainteresowań użytkowników - amatorów, a w przyszłości mogą stanowić spore zagrożenie dla urządzeń zasilanych sieciowo. Efektywność tych narzędzi jest jednak w znaczny sposób uzależniona od typu baterii. 

Akumulatory Milwaukee

Akumulatory stanowią podstawowe źródło zasilania wielu elektronarzędzi i urządzeń.  Znajdują zastosowanie  m.in. w latarkach, wiertarko-wkrętarkach, młotowiertarkach,odkurzaczach, pilarkach tarczowych czy ukośnicach. Urządzenia zasilane akumulatorowo różni od urządzeń zasilanych sieciowo większa mobilność oraz większy komfort pracy użytkownika. Urządzenia bezprzewodowe, dzięki swym niewątpliwym zaletom zyskują na popularności.

Akumulatory do pracy z wieloma urządzeniami

Akumulatory ze względu na swoje zużycie wymagają okresowej wymiany. Często dokonujemy zakupu egzemplarza, aby mieć zastępcze źródło zasilania, w sytuacji gdy używana bateria się wyczerpie. Bez względu na przyczynę jaką się kierujesz kupując akumulator - czy w celu wymiany, czy w celu posiadania baterii rezerwowej, powinieneś dokonać mądrego wyboru - takiego który pozwoli ci nabyć urządzenie służące latami, nawet w trudnych warunkach. W tym dziale zaopatrzysz się w nowoczesne akumulatory litowo-jonowe marki Milwaukee.

Akumulatory Milwaukee litowo-jonowe

Najczęściej spotykanym akumulatorem, występującym w większej liczbie urządzeń jest akumulator litowo-jonowy(Li-Ion). Urządzenia tego typu są jednymi z najnowocześniejszych-nie posiadają efektu pamięci oraz samorozładowania. Można z nich korzystać w dosłownie każdej chwili. Nie występuje podczas użytkowania konieczność całkowitego rozładowania w celu podładowania akumulatora. Istotny jest także fakt, że akumulator litowo-jonowy jest urządzeniem lekkim, a więc w wydatny sposób przyczynia się do komfortu pracy. Ciekawostką jest również pojemność tych akumulatorów. Jest on dwa razy bardziej pojemny od akumulatorów niklowo-kadmowych, a więc pozwala na dwa razy dłuższą pracę.. Wadą natomiast jest niska odporność na pracę w skrajnych temperaturach. Producenci zalecają pracę w temperaturach między -20 a +50oC.
pixel