Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Otwornice

( ilość produktów: 17 )
Nieraz podczas prac hydraulicznych, glazurniczych i elektrycznych zachodzi potrzeba nawiertu otworu. Średnica otworu jest na ogół uzależniona od przeznaczenia. Potrzeba wiercenia otworów jest również wymagana w trakcie prac wykończeniowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej klasy otwornice, charakteryzujące się trwałością i długą żywotnością podczas eksploatacji. Zastosowana do produkcji otwornic wysokogatunkowa stal szybkotnąca gwarantuje wydajną i komfortową pracę, nawet w przypadku obróbki bardzo twardego materiału. Otwornica to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego warsztatu i domowego majsterkowicza.

 

SZEROKI WYBÓR PROFESJONALNYCH OTWORNIC

Bez względu na wymaganą średnicę otworu jaką potrzebują Państwo wywiercić, oferowane przez nas produkty z pewnością podołają temu zadaniu. Dużą renomą cieszy się otwornica bimetalowa, montowana na adapterze. wykonana konstrukcja wyposażona w otwory, pozwala na efektywne odprowadzanie urobku. Otwornice bimetalowe są dostępne w różnych rozmiarach i umożliwiają pracę w aluminium, drewnie, materiałach drewnopochodnych, stali, żeliwie i innych.

 

POZOSTAŁE OTWORNICE Z NASZEJ OFERTY

Otwornice diamentowe są stosowane podczas wykonywania otworów w szczególnie twardych materiałach, takich jak kamień, grys naturalny, glazura i wiele innych. Materiały tego rodzaju cechują się wysoką odpornością na ścieranie. Natomiast otwornica do drewna może być również używana w celu tworzenia otworów w płytach kartonowo - gipsowych. Uniwersalny uchwyt pozwala na stosowanie jej z większością najpopularniejszych na rynku urządzeń.Oferujemy zarówno pojedyncze otwornice, jak i kompletne zestawy, zamknięte w solidnym opakowaniu, ułatwiającym transport i przechowywanie.

pixel