Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poziomice

( ilość produktów: 2 )

Poziomice Milwaukee

Poziomice Milwaukee należą do bardzo praktycznych i prostych w użyciu. Cechują się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane z metalu lub mocnego aluminium w razie upadku z większej wysokości bądż zamoczeniu w wodzie nadal będą działać bez zarzutu. Dzięki poziomicom ustalisz prawidłowość ustawienia domowych urządzeń, jak i  równość zawieszenia np. półki na książki w pokoju. Za ustalenie poziomu odpowiada rurkowa libella umieszczona na środku przyrządu.

Wysokiej jakości poziomice z magnesem

Dbamy o to aby asortyment sklepu MAGOR na bieżąco był uzupełniamy o rozmaite profesjonalne poziomice, tak aby mogli z nich korzystać zarówno amatorzy jak i firmy profesjonalnie zajmujące się pracami remontowo-budowlanymi. Ciekawym rozwiązaniem jest Poziomica z magnesem umożliwiająca dokładny pomiar, w sytuacji gdy mamy zajęte obydwie ręce podczas prac z materiałami ferromagnetycznymi. Wysokiej klasy poziomica magnetyczna posiada precyzyjnie szlifowane powierzchnie pomiarowe, pozwalające na dokładność pomiaru niezależnie od  pozycji w jakiej przyrząd zostanie ustawiony.

Na rynku dostępne są równierz poziomice do gniazdek świetnie nadające się do prac w branży elektrycznej. Posiadają one gumowane uchwyty dzięki czemu świetnie trzymają się ściany w trakcie wykonywania pomiarów.

Profesjonalne poziomice – długość 

Oferta sprzedażowa sklepu MAGOR wychodzi na przeciw potrzebom każdego użytkownika. W naszym asortymencie sprzedażowym znajdują się poziomice o różnych wymiarach:

Wszystkie wspomniane modele, a także poziomica 2m, wyróżniają się najwyższą jakością materiałową oraz przystępną ceną.

Funkcjonalne poziomice 

W sklepie MAGOR zależy nam aby w Twoje ręce trafiła poziomica dopasowana do Twoich potrzeb. Dlatego nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty.

pixel