Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sznury traserskie

( ilość produktów: 4 )

Sznury traserskie 

W naszej ofercie znajdują się doskonałe sznury traserskie amerykańskiej firmy Milwaukee. 
Wytrzymała obudowa, stworzona z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości materiałów sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Sznur traserski jest przyżądem do wyznaczania linii i poprawia płynność wykonywanych prac.

Każdy z pewnością przeprowadzał prace remontowe w swoim domu. Nie jest tajemnicą że bez względu na posiadane umiejętności nie jesteśmy w stanie obyć się bez doboru odpowiednich narzędzi. Narzędzia takie jak sznur traserski powodują że wykonywane zadania stają się efektywniejsze, i wygodniejsze z punktu widzenia ich użytkownika. 

Właśnie takim prostym i jednocześnie podstawowym narzędziem jest sznur traserski. W naszej ofercie dostępne są dla Państwa najlepsze na rynku sznury traserskie. Są idealne, a właściwie niezbędne przy wyznaczaniu linii prostych, w zzwiązku z czym świetnie się sprawdzą na przykład przy układaniu glazury i terakoty czy malowaniu ścian.
 
Narzędzie to pozwala w prosty sposób wyznaczyć  linię, a więc ułatwia większość prac remontowych i budowlanych. Wykonany jest z wysokogatunkowych materiałów odpornych na działanie różnorodnych warunków atmosferycznych,kwasów i płynów technicznych. Sznur traserski umieszczony jest w estetycznym wytrzymałym pojemniku, łatwo się zwija i rozwija.
 

pixel