Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wkładki przeciwhałasowe

( ilość produktów: 3 )

Wkładki przeciwhałasowe

Wkładki przeciwhałasowe stanowią skuteczny i wygodny element odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony uszu przed nadmiernym hałasem. Ich zadaniem jest odpowiednie tłumienie dźwięków, co przekłąda sie na komfort podczas wykonywania pracy. Mogą być stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych nauszników oraz jako element okresowej ochrony przed hałasem.

W naszej ofercie znajdą Państwo wkładki z pałąkiem oraz wkłądki wielokrotnego użytku, wyprodukowane przez wiodącego na rynku światowym producenta elektronarzędzi - firmę Milwaukee . Wkładki przeciwhałasowe sprzedajemy w mniejszych jak i większych ilościach tj. 200 par.

Dostępne są wkładki przeciwhałasowe jednorazowe i wielokrotnego użytku. Produkty wykonane są z pianki poliuretanowej lub tworzywa silikonowego, które świetnie dopasowują się do kanału słuchowego użytkownika zapewniając tym samym odpowiednią ochronę przed hałasem oraz komfort użytkowania. Wkładki wielokrotnego użytku na ogół umieszczone są w wygodnym etui, które chroni je, gdy nie są używane i pozwala na utrzymanie w czystości.

Modele dostępne w naszym sklepie charakteryzują się takim wykonaniem, dzięki któremu ograniczony został ucisk na kanał słuchowy, tak aby wpłynąć pozytywnie na komfort ich użytkowania. 

Część modeli wkładek przeciwhałasowych wyposażone są w sznurek lub pałąk, zapobiegający zgubieniu oraz umożliwiający szybkie usunięcie wkładki z kanału słuchowego. Wkładki są odporne na wilgoć. Gładka powierzchnia pozwala na utrzymanie odpowiedniej higieny uszu. Część z modeli stworzonych jest do stosowania w brudnych środowiskach pracy.

Produkty dostępne na MAGOR to między innymi wkładki przeciwhałasowe przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie niezbedna jest niska, średnia i wysoka ochrona słuchu przy komforcie użytkowania o różnym poziomie tłumienia dźwięków. Sprawdzą się w budownictwie, przemyśle ciężkim, produkcji ogólnej, przemyśle papierniczym, w branży spożywczej, przy obróbce drewna, farmaceutycznej, tekstylnej i innych.

Nasze wkładki przeciwhałasowe spełniają normę EN-352. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel