Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kompresory

( ilość produktów: 2 )

Kompresor akumulatorowy

Kompresor akumulatorowy robi to samo dla gazu, co pompa dla cieczy.Kompresor spręża powietrze pobierając je z najbliższego otoczenia. Czynność ta wykonywana jest w celu zwiększenia ciśnienia w zbiorniku kompresora. Nagromadzone sprężone powietrze uwalniane jest na zewnątrz za pomocą przewodu powietrznego. Można je w ten sposób zastosować jako źródło energii dla różnych narzędzi. Różnica pomiędzy sprężarką akumulatorową, a zwyklą sprężarką polega na jej mobilności. Jest lekka i kompaktowa w związku z czym można zabrać ją w dowolne miejsce. Jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy nie mamy dostępu do energii sieciowej.

W jakim celu używamy akumulatorowej sprężarki powietrza

Kompresor akumulatorowy najczęściej stosujemy w przypadku pompowania opon samochodowych, bądź rowerowych, ale także basenów i piłek nożnych. Są to niektóre z powodów dla których warto mieć w domu kompresor akumulatorowy. Często jest stosowany w połączeniu z narzędziami pneumatycznymi takimi jak pistolety pneumatyczne i zszywacze. Narzędzia te są specjalnie zaprojektowane w celu podlączenia do węży pneumatycznych i pozwalają na pracę wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest użycie narzedzi elektrycznych.

Rozróżniamy dwa rodzaje sprężarek akumulatorowych: sprężarki smarowane olejem i sprężarki bezolejowe. Do natryskiwania farby wymagany jest kompresor smarowany olejem.

Każdy kto posiada kompresor akumulatorowy w swoim warsztacie jest w stanie samodzielnie wykonać następujące czynności:

  • Pompowanie opon rowerowych i samochodowych
  • Obsługa narzędzi pneumatycznych
  • Nadmuchiwanie basenów, piłek nożnych, materacy powietrznych itp.

Nasze akumulatorowe sprężarki powietrza

W MAGOR oferujemy Państwu akumulatorowe sprężarki powietrza marki Milwaukee. Daje to Państwu pewność wyboru elektronarzędzia o najwyższej klasie jakości, spełniającego normy potwierdzone stosownymi certyfikatami. Produkty Milwaukee wykonane są z wyjątkową dbałością o szczegóły i z wyjątkowo drobiazgowo wyselekcjonowanych materialów.

Najważniejsze cechy kompresorów akumulatorowych

Nasze narzędzia podlegają starannej selekcji zanim trafią do klienta. Dajemy Państwu gwarancję, że zakupione u nas produkty są produktami innowacyjnymi i wyjątkowo bezpiecznymi w użyciu. W przypadku kompresorów akumulatorowych możemy przedstawić walory jakimi się charakteryzują:

  • Zbiornik magazynujący wysokiej jakości

Zbiornik magazynujący powinien być wykonany z materialów najwyższej jakości. Powinien być odporny na korozję, co zapewnia jego długą eksploatację.

  • Bezszczotkowy silnik

Charakteryzujący się dużą żywotnością oraz brakiem awaryjności.

  • Komfort transportu

Wyjątkowo lekii i ergonomiczny. Kompresor akumulatorowy można łątwo przechowywać i transportować. 

  • Zasilanie z mocnych akumulatorów

Baterie, które zasilają nasze sprężarki akumulatorowe, są najwyższej jakości. Ta generacja akumulatorów gwarantuje optymalną żywotność, bez zanikania i pogarszania wydajności.

pixel