Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nożyce i nożyczki

( ilość produktów: 11 )

Niezbędne w pracy dekarza są najlepszej jakości nożyce do cięcia blachy.

W trakcie prowadzenia remontów, czy po prostu pracach budowlanych, często występuje sytuacja która wymaga konieczności obróbki elementów metalowych, najczęściej blach. Na ogół chodzi o gięcie, walcowanie, spawanie, ale najistotniejsze i powszechnie spotykane jest cięcie – w sytuacji braku odpowiednich narzędzi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z powieżonymi zadaniami. 

Z tego powodu przygotowaliśmy pełny wachlarz rozwiązań dotyczących nożyc do blachy, bo to one umożliwią Ci szybkie i wygodne cięcie, przecinanie różnego rodzaju artykułów metalowych. Ponadto posiadamy w swojej ofercie tradycyjne nożyce proste i kątowe.

NOŻYCE DO BLACHY - ODPOWIEDNIE NARZĘDZIE

Naszą propozycją dla Państwa są zarówno uniwersalne nożyce do cięcia blachy , jak i tzw. kształtowe. Uniwersalne narzędzia znajdują zastosowanie przede wszystkim do tworzenia różnorodnych cięć.  Przy ich pomocy można uzyskać wiele kształtów w blachach lub ciąć materiał wzdłuż linii. Nożyce do blachy są narzędziem kompatybilnym mieszczącym się swobodnie w skrzynce narzędziowej, ewentualnie kieszeni spodni lub kamizelce roboczej. 

Nożyce do metalu, również uniwersalne cechują się ogromną siłą cięcia i radzą sobie zarówno z cięciem linii prostych, jak i ewentualnie prostych kształtów. Za ich pomocą można obrabiać środkową część blachy, oraz jej krawędzie. Wielofunkcyjne narzędzie jakim są nożyce do blachy, może być zastosowane również do cięcia przewodów i kabli elektrycznych o grubej izolacji.

Obecnie w ofercie sklepu występują też kształtowe nożyce do blachy dzięki którym można finalizować założone zadania z idealną precyzją. Często są one wykorzystywane do prac specjalistycznych takich jak - wycinanie nieszablonowych kształtów ( np. okręgów ).

 

pixel