Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki

( ilość produktów: 7 )

Ładowarki do akumulatorów

Popularność elektronarzędzi bezprzewodowych zasilanych za pomocą akumulatorów zyskuje tendencję wzrostową. Nie jest to jednak nic zaskakującego biorąc pod uwagę fakt że można znich korzystać w dowolnym miejscu, a same narzędzia zaopatrzone w baterie są bardziej poręczne od modeli zasilanych sieciowo. W tej kategorii znajdziesz ładowarki, niezbędne do ładowania akumulatorów wielu elektronarzędzi. W ofercie umieściliśmy szeroką gamę ładowarek akumulatorów do elektronarzędzi. Z pewnością znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Ładowarki i zasilacze do elektronarzędzi

Ładowarki to niezastąpione urządzenia niezbędne do tego, by inne sprzęty mogły w ogóle działać. Posiadają na ogół niewielkie gabaryty. Są niezbędne w trakcie przeprowadzania prac przydomowych, warsztatowych, wykończeniowych czy remontowo - budowlanych, wszędzie tam gdzie zarówno amatorzy jak i profesjonaliści używają elektronarzędzi. Dzięki ładowarce uzupełnimy poziom naładowania baterii, a także podladujemy akumulator zapasowy w trakcie pracy elektronarzędziem.

Oczywistym faktem jest, że ładowarki do elektronarzędzi są odpowiednio dobrane do modelu, producenta oraz konretnej właściwości urządzenia. W związku z tym występują ładowarki 18V, ładowarki do elektronarzędzi 12V czy ładowarki do akumulatorów litowo- jonowych. Rzadziej spotykane są urządzenia uniwersalne, które nadadzą się do różnego rodzaju narzędzi. W sprzedaży są również ładowarki inteligentne zasilające akumulatory w kolejności podłączenia - od pierwszego do ostatniego. 

Istotne jest, że sprzęt współpracuje z bateriami bez względu na ich pojemność. Dzięki temu okres zarządzania cyklem ładowania ulega ograniczeniu. Warto wspomnieć, że akumulatory 3 Ah naładują się w ciągu 60 min, a akumulatory 1,5 Ah potrzebują do pełnego naładowania minut 30.

Jak wybrać ładowarkę do elektronarzędzi?

Ładowarki muszą być dobrane do odpowiednich rodzajów i modeli elektronarzędzi, z którymi będą współdziałać. Na starej ładowarce, wystarczy sprawdzić oznaczenie, znajdujące się zazwyczaj na froncie urządzenia lub na tabliczce znamionowej. W przypadku jednak, gdy nie dysponujesz starą ładowarką, możesz dobrać ładowarkę do elektronarzedzi kompatybilną z modelem urządzenia, którego używasz.

Dokonując zakupu ładowarki do elektronarzędzi, należy sprawdzić, jak szybko ładuje ona urządzenie. W naszej ofercie znajdują się również urządzenia do szybkiego zasilania baterii. naszym asortymencie znajdziesz również ładowarki do szybkiego zasilania akumulatorów. Na rynku są również ładowarki umożliwiające podlączenie do gniazda samochodowego. Daje to możliwość podładowania baterii w trakcie drogi na budowę.

Ponadto na rynku są dostępne również łądowarki multifunkcyjne - wyposażone w kilka mocowań do akumulatorów, porty USB i gniazda prądu zmiennego. Przydatne szczególnie w sytuacji kiedy trzeba podładować kilka baterii na raz. Większość ładowarek posiada system chłodzenia pozwalający na długi i efektywny czas pracy bez obaw o przegrzanie. Dzięki ładowarkom multifunkcyjnym zyskujemy ciągłość pracy.  Urządzenie to jest szczególnie warte polecenia, jeśli cały osprzęt ładujesz pomiędzy dniami pracy.

pixel