Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szczypce

( ilość produktów: 8 )

Szczypce

Szczypce należą do jednych z najbardziej rozpowszechnionych narzędzi ręcznych. Głównym ich przeznaczeniem jest przytrzymywanie elementów, ale również cięcie, zagninanie, zgniatanie, kształtowanie i wiele innych funkcji uzależnionych od kształtu i rodzaju szczęk.

Szczypce, są jednym z najpopularniejszych i najpowszechniejszych narzędzi ręcznych. W zależności od modelu pozwalają również na cięcie, zgniatanie, zaginanie czy kształtowanie materiału. W tej kategorii zebraliśmy szczypce wielofunkcyjne, czołowe, nastawne, tnące i długie.

Szczypce wielofunkcyjne, posiadają nawet kilkanaście ostrzy, wkrętaków, szczypiec czy pilników. Są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą mieć narzędzie jak najbardziej uniwersalne.

Szczypce nastawne znajdą zastosowanie przy przykręcaniu i odkręcaniu rur, nakrętek, śrub, kolanek, odpływów i elementów związanych z ciągami wodnymi. 

Obcęgi wyposażone są w krawędzie tnące umieszczone prostopadle w stosunku do rączek. Szczypcei czołowe tego typu umożliwiają przycinanie odstających drutów, gwoździ, zaginanie itp. przy samych płaszczyznach.

pixel