Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nakolanniki robocze

( ilość produktów: 2 )

Nakolanniki robocze 

W sklepie Magor poza wysokiej jakości odzieżą roboczą i ochronną znajdziesz także niezbędne w wielu branżach artykuły bhp. Nie mogliśmy tutaj pominąć produktów, takich jak nakolanniki ochronne. Naszą ofertę uzupełniają nakolanniki robocze producenta o ugruntowanej na rynku polskim pozycji - firmy Milwaukee. 

Czym charakteryzują się nakolanniki ochronne?

Nakolanniki robocze to ochraniacze któych zadaniem jest ochrona stawów kolanowych. Modele w naszej ofercie charakteryzują się tym że są:

  • - trudnopalne, 
  • - pasujące do spodni roboczych,
  • - wodoodporne, 
  • - niezostawiające śladów, 
  • - o wysokiej gęstości, 
  • - zabezpieczające, 
  • - piankowe, 
  • - żelowe, 
  • - stabilizujące.

Jakie rodzaje nakolanników ochronnych są dostępne w sklepie Magor?

Sczególną popularnością cieszą się ochraniacze na stawy kolanowe o określonych zastosowaniach. Swoją rolę odgrywają przede wszystkim podczas prac podłogowych.

Solidne i komfortowe ochraniacze na kolana

Nasze nakolanniki robocze charakteryzują się praktycznością oraz komfortem użycia. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz solidnym mocowaniom, stosowanie ich w pracy gwarantuje dużą wygodę. Nakolanniki robocze do spodni pozwalają na nieskrępowaną swobodę ruchów, a równocześnie powodują stabilizację ciała. Nakolanniki robocze są skonstruowane w ten sposób że w zależności od modelu mogą obejmować większą lub mniejszą część ciała. Wszystkie z nich natomiast łączy fakt, że bardzo dobrze rozkładają nacisk, zapewniając  większą efektywność i wygodę podczas codziennej pracy.

Wysokiej jakości ochraniacze na kolana z naszej oferty

Żelowe nakolanniki robocze  są wytrzymałe i bardzo odporne na uszkodzenia. Należy zwrócić uwagę na uwzględnienie specjalnych wzmocnień w miejscach szczególnie newralgicznych, dzięki czemu nie musimy martwić się o sytuację w której nakolannik mógłby sam, mimowolnie się przesunąć. Nakolanniki budowlane świetnie sprawdzają się podczas prac na podłodze, ale nie jest to jedyny możliwy aspekt ich użycia. Świetnie sprawdzą się w innych sytuacjach, szczególnie jeżeli użytkownik skarży się na ból kolan. 

pixel