Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Okulary ochronne

( ilość produktów: 7 )

Okulary ochronne

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i higienę pracy w określonych warunkach jej wykonywania, jednym z istotnych elementów będzie ochrona wzroku. Środkami, dzięki którym można ją zapewnić są bez wątpienia okulary ochronne.  W naszej ofercie posiadamy szerokie spektrum propozycji na okulary ochronne, przystosowane do konkretnych potrzeb.

Okulary ochronne - dlaczego?

Na wstępie należy zaznaczyć, że działanie tego typu akcesoriów powinno ograniczać szkodliwe działanie promieni słonecznych, oraz chronić wzrok przed dostaniem się możliwych zanieczyszczeń, ewentualnie opiłków. Dokonanie zakupu często determinowane jest przedziałem cenowym, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo okulary ochronne przystosowane do budżetu każdego zainteresowanego klienta. Nasz sklep oferuje produkty producenta - firmy Milwaukee. Produkty te spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, cechują się wysoką jakością zastosowanych w procesie produkcji materiałów, oraz estetyką wykonania. Pierwszym krokiem w kierunku doboru środków ochrony wzroku powinno być określanie warunków w jakich będzie wykonywana praca, oraz na jakie ryzyko będzie narażony potencjalny pracownik w wyniku jej pełnienia.  Należy zaznaczyć, że na rynku dostępne są okulary do pracy z przyciemnianymi szybkami - przeciwsłoneczne, okulary z przezroczystymi lub żółtymi szybkami. Większość z nich jest odporna na zarysowania.

Szeroka oferta na okulary ochronne: przezroczyste i bezbarwne, okulary ochronne przyciemniane

Największym - ze względu na szerokie spektrum zastosowań, zainteresowaniem cieszą się okulary przeciwsłoneczne, stosowane zarówno w pracy jak i do użytku codziennego. Ich zadaniem jest ochrona wzroku użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dokonując wyboru okularów należy zwrócić uwagę na rodzaj soczewek które posiadają, wielkość oraz kształt. Wszystkie te parametry mają ogromny wpływ na komfort użytkowania, co w sposób bezpośredni przekłada się na efektywność i jakość zadań wykonywanych przez pracownika. Z doświadczenia wiemy, że klienci najchętniej sięgają po okulary do pracy z poliwęglanowymi soczewkami, posiadające powłokę odporną na zarysowania szkieł oraz zaparowaniem, co mogłoby powodować ograniczenie pola widzenia. Okulary ochronne świetnie sprawdzą się w połączeniu z innymi środkami ochrony indywidualnej, tak aby zapewnić możliwie jak największy poziom bezpieczeństwa. Istotne jest również aby okulary ochronne - ich jakość, była potwierdzona stosownymi certyfikatami, a ich wykonanie zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co daje nam pewność i potwierdzenie wysokiego poziomu ochrony. Jeżeli chodzi o wcześniej wspomniane okulary spawalnicze, oprócz przyciemnianych szybek mogą różnić się od siebie filtrami spawalniczymi. Do ich głównych zadań należy zminimalizowanie ryzyka możliwych urazów na skutek powstających podczas spawania iskier. Istnieje wiele ciekawych opcji wyboru na okulary ochronne, które mogą zapewnić nam dostateczny poziom ochrony oraz komfort pracy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na okulary ochronne w naszym sklepie.

pixel