Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odpylanie

( ilość produktów: 1 )

Pochłaniacze i odciągi, czy też odkurzacze to nowoczesne elektronarzędzia znajdujące zastosowanie głównie w warsztatach stolarskich oraz zakładach przemysłowych, gdzie codziennie powstają zanieczyszczenia w wyniku obróbki różnych materiałów. Urządzenia te pozwalają na utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości  w halach, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Pochłaniacze i odkurzacze w sklepie Magor

Domeną naszego sklepu jest profesjonalizm i jakość pracy, dlatego elektronarzędzia z oferty Magor pochodzą od najlepszych producentów z branży. W asortymencie sklepu znajdują się pochłaniacze i odkurzacze Millwaukee – jest to producent, który posiada renomę oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

Odkurzacz budowlany, odkurzacz przemysłowy 

Dzięki użyciu profesjonalnego odkurzacza jesteśmy w stanie utrzymać czystość na budowie i w remontowanych pomieszczeniach. Odkurzacze budowlane posiadają dużą moc, co pozwala na efektywne wciąganie pyłu. Wyposażone są w filtr, który czyści się automatycznie, co zapobiega zapchaniu się urządzenia. Odkurzacze budowlane  przeznaczone są zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. Są skuteczne w działaniu i niezwykle łatwe w obsłudze, a co najważniejsze wygodne w użytkowaniu. Dodatkową zaletą jest bogata gama akcesoriów dostępna wraz z większością modeli odkurzaczy budowlanych.

Czy warto wybrać odkurzacz budowlany bezworkowy?

Decydując się na odkurzacz przemysłowy bezworkowy, stawiasz na dużą wygodę związaną z jego użytkowaniem. Na ogół odkurzacze tego typu posiadają wbudowany otrząsacz automatyczny. Jest to mechanizm, który w trakcie pracy odkurzacza budowlanego dokonuje automatycznego czyszczenia — otrząsania z pyłów filtr odkurzacza przemysłowego. W ten sposób odkurzacz podczas pracy nie będzie się zapychał  i Twoja praca dzięki temu będzie wydajna i skuteczna. Odkurzacz bezworkowy jest stosowany do prac budowlanych, ponieważ wszelkie pyły i zanieczyszczenia zbierają się w specjalnej komorze odkurzacza, którą następnie można łatwo opróżnić.

 

Cechy dobrego odkurzacza budowlanego

Wybierając odkurzacz przemysłowy, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim klasę odkurzacza (filtry), a ponad to jego moc oraz przepływ powietrza. Nasze odkurzacze posiadają moc wejściową o wartości 1200 W. Jest to moc w zupełności wystarczająca do prowadzenia prac remontowych. Podczas wyboru odkurzacza ważnym aspektem jest również pojemność zbiornika na odpady. Z reguły jest to pojemność w granicach około 70 litrów. Oczywistym jest że im większy pojemnik w odkurzaczu przemysłowym, tym bardziej będzie użyteczne urządzenie podczas długotrwałej pracy. Podczas prac z pyłami np. gipsowymi należy zwrócić uwagę na to aby odkurzacz posiadał automatyczny otrząsacz filtra, uchroni to odkurzacz przed przegrzaniem a Tobie pozwoli spokojnie pracować przez długi czas.

Bardzo ważny jest także zasięg odkurzacza przemysłowego. Koniecznie podczas wyboru trzeba zwrócić uwagę na długości przewodów zasilających oraz długości rur odprowadzających zanieczyszczenia. Dłuższy zasięg odkurzacza jedynie uprości przebieg prac remontowych.

pixel