Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Walizki HD, wkładki i wózki

( ilość produktów: 2 )

Walizki HD, wkładki i wózki do młotów wyburzeniowych

 

Walizki Milwaukee – uporządkuj swoje narzędzia

Walizki Milwaukee sprawdzają się tam, gdzie męczącym staje się problem noszenia narzędzi pojedyńczo i szukaniem odpowiedniego narzędzia każdorazowo w sytuacji, kiedy są one porozrzucane po różnych kątach. W naszym asortymencie znalazły się między innymi: waliza Milwaukee HD BOX, walizka Milwaukee HD uniwersalna, walizka Milwaukee HD z logo FUEL. Ponadto w ofercie posiadamy wkłady do walizek. W niniejszej kategorii uwzględniliśmy również wózki do młotów wyburzeniowych. Walizka Milwaukee chroni cenne narzędzia i akcesoria przed zanieczyszczeniami, kurzem i innymi niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. Pozwala na usystematyzowane i bezpieczne gromadzenie sprzętu narzędziowago w ten sposób że wiemy jak i gdzie po niego sięgnąć.

Walizki Milwaukee a warsztat pracy

Waliza Milwaukee HD BOX, czy walizka Milwaukee HD uniwersalna? Walizka Milwaukee jest świetnym sposobem na usystematyzowanie i przechowywanie narzędzi. Można układać je jedne na drugich, co sprawia że pozwalają na oszczędność miejsca w samochodzie, warsztacie lub szafie. Tego typu gromadzenie nie jest obojętne, jeżeli zależy nam na komforcie pracy oraz długiej eksploatacji akcesoriów.

Walizki Milwaukee – którą z nich wybrać?

Walizki Milwaukee są dostępne zarówno jako oddzielne jednostki jak i z wybranymi produktami, a odpowiedni dobór dla Ciebie będzie zależny od narzędzi, które chcesz w niej umieścić. Wsszystkie walizki dostarczane są z zamkami i pianką. Oferujemy ponadto wkłady do walizek. Odpowiedni wkład do walizki Milwaukee umożliwia dopasować ją idealnie do wybranych potrzeb. Wszystkie walizki Milwaukee znajdującce się w naszej ofercie są łatwe do przenoszenia dzięki ergonomicznie zaprojektowanym uchwytom. Uchwyty są mocne i solidne zresztą jak cała konstrukcja walizki. Pozwalają na szybki i ułatwiony - dzięki zwalnianym zatrzaskom, dostęp do narzędzi. Samo wnętrze zostało pomyślane tak, aby pasowało do wybranych narzędzi i zapobiegało ich uszkodzeniu w trakcie transportu. Walizki Milwaukee są niezwykle uniwersalne i dają nieograniczoną możliwość konfiguracji. Jeżeli twoja działalność związana jest z częstymi wyjazdami nie znajdziesz lepszego rozwiązania. Jeśli często zabierasz narzędzia do prac wyjazdowych, nie znajdziesz nic lepszego. W naszej ofercie znajdziesz zarówno walizki Milwaukee, kompatybilne z nimi wkłady, jak i wózki do młotów wyburzeniowych.

pixel