Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przyrządy pomiarowe

( ilość produktów: 14 )

NARZĘDZIA I PRZYRZĄDY POMIAROWE

Taśmy miernicze i miarki skłądane to przyrządy pomiarowe związane z pomiarami elementów. Są to niezbędne narzędzia znajdujące zastosowanie w warsztacie, przemyśle oraz celach edukacyjnych. Oferta kierowana jest zarówno dla użytkowników narzędzi w warsztacie jak i dla przemysłu oraz do celów edukacyjnych. Przyrządy pomiarowe to akcesoria bez których prace takie jak remont, wykańczanie mieszkania nie mogą się odbyć. Miarki skłądane na niewielkich odległościach, długie taśmy miernicze służące do pomiarów nawet do 100m to podstawowe przyrządy do takich prac. Dzięki nim możemy zmierzyć odległość, sprawdzić poziom, wyznaczyć odpowiednie kąty.

Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić wykonywania prac remontowych,budowlanych czy warsztatowych bez dobrej miarki. Z tego powodu nasza oferta obejmuje bogaty zestaw taśm mierniczych cechujących się wysoką jakością, wykonaniem z najlepszych gatunkowo materiałów oraz wytrzymałością. Polecamy taśmy miernicze długie wykonane z włókna szklanego, a także klasyczne miarki drewniane. 

Taśmy miernicze o różnych wymiarach

Miarki należą do podstawowych składowych warsztatu każdego fachowca zajmującego się pracami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi. Zależnie od rodzaju wykonywanych zadań oraz potrzeb związanych z pomiarem konkretnych powierzchni można zdecydować się na taśmy miernicze mniej, lub bardziej zaawansowane. 

W sklepie MAGOR możemy zaproponować długie, nawet 100 metrowe rozciąganie taśmy miernicze z włókna szklanego, do mierzenia większych powierzchni. Polecamy również mniejsze miarki skłądane służące podczas pomiarów na mniejsze odległości. Z pewnością dokonają Państwo wyboru odpowiadającego konkretnym potrzebom mierniczym.

Taśmy miernicze Milwaukee

Taśmy miernicze Milwaukee to produkty stworzone z wysokiej jakości materiałów, powstałe z myślą o długiej i efektywnej eksploatacji. Każdy proponowany przez nas model jest wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły, po to, aby pomiary były zawsze prowadzone z najwyższą precyzją. Bez względu na to który model wybierzesz, możesz mieć pewność, że umożliwi ci on wykonanie szybkich i sprawnych pomiarów w każdych warunkach.

pixel