Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampy Inspekcyjne

( ilość produktów: 7 )

LATARKI ORAZ LAMPY INSPEKCYJNE

Profesjonalna latarka oraz lampa inspekcyjnato urządzenia, które można nabyć w sklepie internetowym Magor. Znajdą one zastosowanie w każdym szanują cym się warsztacie samochodowym oraz w przydomowym garażu. Umożliwiają one odpowiednie oświetlenie pojazdu podczas jego kompleksowego czyszczenia, pielęgnacji i różnego rodzaju napraw. 

Ceny latarek inspekcyjnych na stronie sklepu Magor wachają sie od kilkuset do tysiąca złotych. Koszty zależą przede wszystkim od rodzaju latarki, oraz jej cech szczególnych. W sprzedaży dostępne są latarki inspekcyjne producenta elektronarzędzi o ugruntowanej pozycji na rynku światowym - firmy Milwaukee.

Lampy inspekcyjne LED

Lampa inspekcyjna LED stanowi praktyczne, efektywne oświetlenie robocze. Główne jej zastosowanie to niewielkie przestrzenie, gdzie istotne jest światło zarówno punktowe jak i rozproszone. Pozwalają doprowadzić strumień światła do trudno dostępnych miejsc, dlatego świetnie sprawdzają się w pracy serwisantów, mechaników, hydraulików i instalatorów.  Sprawdź, jceny naszych produktów jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym z wygodną dostawą pod wskazany adres!

Lampa warsztatowa, inspekcyjna i nie tylko

Przenośne lampy inspekcyjne LED charakteryzują się niewielką wagą, oraz zawierają wysokiej jakości diody ledowe. Oświetlenie inspekcyjne dostępne w naszej ofercie posiada wiele przydatnych funkcji. W tym haki do zawieszania, mocne magnesy lub obrotowe głowice, ponieważ stawiamy na wszechstronność i praktyczność.  Naszym priorytetem jest, aby nasze produkty były łatwe w obsłudze. Jeżeli szukasz jasnego, poręcznego oświetlenia LED, to lampa inspekcyjna jest właściwym rozwiązaniem.

Inspekcyjna lampa akumulatorowa do zadań specjalnych

Możesz zapomnieć o długich kablach, które do tej pory ciągnęły się przez kilkadziesiąt metrów tylko po to, żeby zapewnić zasilanie do lamp warsztatowych i inspekcyjnych. W asortymencie sklepu internetowego Magor znajdziesz wiele nowoczesnych źródeł  światła zasilanych akumulatorowo. Oznacza to, że wystarczy najpierw naładować urządzenie, by następnie cieszyć się pełną funkcjonalnością lampy przez wiele godzin. Oświetlenie do zadań specjalnych to to, na czym znamy się najlepiej, dlatego oferta Magor obejmuje także takie produkty jak kieszonkowa laterka robocza, latarka warsztatowa M18TLED, lampa LED M18 LL-0 i wiele innych. Zapraszamy!

pixel