Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oświetlenie Strefowe

( ilość produktów: 5 )

Oświetlenie osobiste i strefowe Milwaukee

Podczas remontów, majsterkowania i wszystkich możliwych prac na budowie, nieodzowną koniecznością jest zainwestowanie w odpowiednie oświetlenie strefowe. Nasi klienci mogą wybierać z szerokiej gamy produktów znajdujących się w ofercie producenta Milwaukee. Będą to między innymi: lampy budowlane, lampy budowlane stojące, oświetlenie strefowe, oświetlenie osobiste, lampy warsztatowe, lampy inspekcyjne i wiele innych. Dzięki wielu opcjom wyboru i szerokim zastosowaniom, nasze lampy pozwolą wam zadbać o szczegóły i przyspieszą efektywność prac.

W ofercie posiadamy także modele obrotowe, lampy czołowe, reflektory, lampy podwieszone. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o szczególy i charakteryzują się atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do wglądu w asortyment naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

WŁAŚCIWE OŚWIETLENIE WARSZTATU I PLACU BUDOWY

Prace wykonywane w warunkach niedoboru światła są szczególnie uciążliwe i mogą nieść za sobą niebezpieczne skutki. Zastosowanie odpowiedniego oświetlenia w każdych warunkach, bez względu na to czy będzie to warsztat, czy plac budowy pozwala na uniknięcie niepotrzebnych sytuacji, zwiększając komfort i bezpieczeństwo pracujących tam osób. Obecnie zaawansowana  technologia daje możliwość oświetlenia strefowego obejmującego szerokie obszary powierzchni, często niewielkim nakładem energii elektrycznej. Technologia LED, w połączeniu z nowoczesnymi systemami zasilania oraz wysoką klasą odporności stwarzają przyjazne środowisko pracy, nawet w wyjątkowo nieprzyjaznych warunakch atmosferycznych. Dobór odpowiedniego oświetlenia strefowego wymaga odpowiedniej wiedzy i dokonania analizy potrzeb, tak aby mogło zaspokoić Twoje oczekiwania.

OŚWIETLENIE WARSZTATU I PLACU BUDOWY – JAKA BARWA?

Często, dokonując zakupu oświetlenia warsztatowego pomijamy decydujący i istotny aspekt jakim jest emitowana barwa światła. Podobnie jak intensywność światła powinien to być parametr o szczególnym priorytecie. Każdy warsztat zdecydowanie wymaga doboru odpowiedniego oświetlenia, również oświetlenia strefowego. Dzieje się tak, ponieważ ma ono decydujący wpływ na jakość postrzegania kolorów.

Należy zastanowić się nad tym, czym jest barwa światła. Jest to temperatura barwowa, wyrażana w Kelwinach (K). Światło posiada tym chłodniejszą barwę, im wyższa wartość temperatury barwowej wyrażonej w Kelwinach.  Z kolei owrotnie -Im niższa, tym cieplejsze. Należy się więc zastanowić jakie oświetlenie będzie idealne do warsztatu. Dobrym wyborem byłoby światło o barwie neutralnej lub chłodnej. Takie rozwiązanie pozwala na lepsze skupienie w środowisku o takim naświetleniu, oraz dodatkowo sprawia że tego typu barwa światła nie przekłamuje rzeczywistej kolorystyki przedmiotów. Odgrywa to ważną rolę na przykład podczas malowania pomieszczeń.

WARSZTATOWE OŚWIETLENIE STREFOWE LED – WADY I ZALETY

Technologia LED od wielu lat stała się dominującym na rynku światowym sposobem na oświetlanie gospodarstw domowych, ale jest również szeroko stosowana w wielu gałęziach przemysłu. W ten sposób klasyczne żarówki zostały praktycznie wyparte z powszechnego użycia. Pomimo takiej tendencji należy pamiętać że nawet tak zaawansowane rozwiązanie posiada swoje wady. 

LAMPY STREFOWE

Podstawowy model lampy strefowej Milwaukee M18 TAL-0, dysponuje czasem pracy nawet do 16 godzin (z akumulatorem 5Ah). Nawet 2200 lumenów w trybie strefowym. Niska waga 2,5 kg oraz wbudowane uchwyty, zdecydowanie ułatwiają przenoszenie urządzenia. Lampa kompatybilna jest ze wszystkimi bateriami z serii Milwaukee® M18™. Poliwęglanowa obudowa oraz wytrzymała klatka wzmacniająca chronią lampę przed ciężkimi warunkami w miejscu pracy.

pixel