Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nasadki i grzechotki

( ilość produktów: 58 )

Nasadki i grzechotki

Grzechotki i nasadki to narzędzia ręczne, stosowane głównie w dziedzinie  przemysłu, mechaniki i motoryzacji. Narzędzia ręczne firmy Milwaukee wykonane są z najlepiej wyselekcjonowanych materiałów, posiadają chromowe wykończenia. Narzędzia te świetnie sprawdzają się podczas napraw i konserwacji pojazdów. Są niezmiernie cenione przez majsterkowiczów i mechaników.  Umożliwiają precyzyjną pracę, pozwalając jednocześnie na oszczędność czasu i wysiłku. Marka Milwaukee jest znana na całym świecie z produkcji wysokiej jakości narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

Nasadki

Umieszczane na końcu klucza lub wkrętaka końcówki to wymienne elementy , pozwalające na wykonywanie rozmaitych prac, takich jak odkręcanie lub dokręcanie śrub, wkrętów, nakrętek itp. Nasadki są dostępne w wielu odmiennych rozmiarach, typach i kształtach, co pozwala na ich stosowanie do różnych zadań. Często sprzedawane w zestawach, które zawierają różne odmienne rozmiary nasadek, przedłużki i adaptery, aby zapewnić większą elastyczność i swobodę w trakcie pracy. Całość umieszczona jest w stabilnej walizce, gdzie każdy element posiada swoje miejsce. W Magor można kupić również pojedyncze sztuki nasadek marki Milwaukee

Grzechotki - niezbędnik każdego majstra

Grzechotki to narzędzia ręczne, które pozwalają na obrót nasadkami w jednym kierunku, jednocześnie umożliwiając swobodne obracanie w drugim kierunku. Wyposażone  w mechanizm zębatkowy, pozwalają na wygodne i efektywne wykonywanie zadań związanych z dokręcaniem lub odkręcaniem elementów przy minimalnym wysiłku. Na rynku znajdziemy grzechotki w uniwersalnych rozmiarach ¼ cala, 3/8 cala, ½ cala, ¾ cala i 1 cal. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie nasadki, grzechotki i inne akcesoria potrzebne do pracy przy na budowie czy montażu mebli.

pixel