Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Skrzynie narzędziowe

( ilość produktów: 7 )

Skrzynka narzędziowa Packout – wygodne przechowywanie narzędzi i akcesoriów do nich

Im większa ilość narzędzi tym większy problem z ich przechowywaniem. Jest oczywiste że daje to dużo większe możliwości w trakcie wykonywania poszczególnych zadań. Z pewnością to znacznie większe możliwości podczas wykonywania różnych zadań.  Kumuluje to z kolei problemy podczas transportu i w fazie gromadzenia. Jeżeli stykasz się z podobnymi trudnościami, skrzynka narzędziowa jest produktem, którego potrzebujesz. 

Skrzynie narzędziowe to wykonane zazwyczaj z tworzywa sztucznego pojemniki. Zachowują swój kształt i są odporne na odkształcenia niezależnie od obciążenia lub od przechowywanych w nich narzędzi i akcesoriów. Najbardziej istotny jest jednak fakt, że przeznaczeniem każdej skrzynki narzędziowej jest przechowywanie różnych narzędzi. Mogą to być zarówno modele ręczne, jak i elektronarzędzia oraz akcesoria do nich.

Skrzynka narzędziowa jest wyposażona w uchwyt, dzięki czemu można ją przenosić z miejsca na miejsce podczas wykonywania prac. Większe modele skrzyń narzędziowych mogą posiadać kółka i uchwyt teleskopowy, co umożliwia przenoszenie ich pomimo dużego obciążenia.

Skrzynka narzędziowa to nie tylko możliwość przechowywania narzędzi, ale też coś, co stwarza olbrzymie ułatwienie podczas ich transportu. Jeżeli zatem twoja praca wiąże się z częstym przemieszczaniem, a w swojeje pracy stale korzystasz z różnego rodzaju narzędzi i elektronarzędzi, skrzynka narzędziowa jest idealnym rozwiązaniem.

Skrzynie narzędziowe to nie jedyne produkty, które umożliwią Ci zaprowadzenie porządku we własnym warsztacie. Do dyspozycji masz także kraty narzędziowe

Skrzynka narzędziowa, czy ewentualnie krata narzędziowa ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego narzędzia, a także zabranie go ze sobą w dowolne miejsce.

Produkty serii Packout znanego na całym świecie producenta elektronarzędzi - firmy Milwaukee, z pewnością Państwa zainteresują.

pixel