Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wiertarki udarowe

( ilość produktów: 5 )

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki z udarem

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe służą do wiercenia zarówno z udarem jak i bez, w materiałach takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne, beto i cegła. W celu wiercenia z udarem stosujemy wiertła widiowe. Na rynku dostępna jest szeroka gama tych urządzeń wyposażonych w silnik szczotkowe jak i nowoczesne silniki bezszczotkowe.

WIERTARKO-WKRĘTARKA Z UDAREM

 

Wiertarko-wkrętarki z udarem są wyjątkowo uniwersalnymi urządzeniami, stosowanymi w przypadku prac o mniejszej częstotliwości w warsztatach przydomowych, jak i popularnych wśród profesjonalistów w branżach takich jak branża remontowo-budowlana i szeroko rozumianym sektorze przemysłowym lub usługowym. Nasze akumulatorowe udarowe wiertarko-wkrętarki należą do narzędzi szczególnie starannie wyselekcjonowanych i charakteryzują się dużą solidnością wykonania i jakością, czego gwarantem jest producent - firma Milwaukee.

 

SPRAWDZONA WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA Z UDAREM W ŚWIETNEJ CENIE

Każdy model spełnia optymalne parametry techniczne do efektywnej i komfortowej pracy, a także wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, oraz dbałością o szczegóły na każdym etapie produkcji, zapewniających długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Wszystkie wiertarko - wkrętarki z udarem spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone stosownymi certyfikatami. W naszym sklepie codziennie staramy się o to, aby dostarczać klientom wyłącznie sprawdzoną ofertę produktów w możliwie jak najlepszych cenach. 

 

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZED ZAKUPEM WIERTARKO-WKRĘTARKI Z UDAREM?

Przed dokonaniem wyboru konkretnego elektronarzędzia sugerujemy dokonania analizy rynkowej, oraz zapoznania się ze specyfikacją techniczną, tak aby produkt spełniał nasze potrzeby i preferencje i odpowiadał potrzebom, oraz rodzajom wykonywanych prac.

Warto tu mieć na uwadze przede wszystkim parametry zasilającego go akumulatora. Poza tym warto zwrócić uwagę na liczbę narzędzi w zestawie, liczbę biegów urządzenia, maksymalny moment obrotowy oraz zakres jego regulacji czy prędkość obrotową i częstotliwość udaru.

  

PARAMETRY AKUMULATORA

 

Kwestią podstawową będą takie parametry jak - napięcie oraz pojemność znamionowa akumulatorowej wiertarko - wkrętarki z udarem. Napięcie znamionowe charakteryzuje maksymalną moc i efektywność sprzętu, z kolei pojemność wpływa na czas pracy pomiędzy kolejnymi cyklami ładowania. Na ogół urządzenia tego typu zasilane są bateriami o napięciu od 10,8 V do nawet 54 V. Pojemność ogniw najczęściej zawiera się w przedziale od 1,5 Ah do nawet 6 Ah.

 

MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY

 

Moment obrotowy odgrywa istotną rolę podczas wiercenia w materiałach twardych. Im większy moment obrotowy generowany przez wiertarko-wkrętarkę, tym sprzęt zapewni większą moc oraz efektywność pracy. Na ogół wiertarko-wkrętarki z udarem dysponują momentem obrotowym o górnej granicy 40–50 Nm. Poza maksymalnym momentem istotna jest również jego płynna regulacja.

 

MAKSYMALNA ŚREDNICA WIERCENIA

 

Parametr ten determinuje efektywność wiercenia elektronarzędziem w drewnie, betonie czy stali. Zwykle dobrej jakości urządzenia pozwalają na wykonywanie otworów w drewnie w zakresie do 25–30 mm, w stali do 10–13 mm oraz w betonie 10–16 mm. Przed zakupem sprzętu warto określić, czy maksymalna średnica wiercenia pozwoli zrealizować planowane prace.

pixel