Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wkrętaki izolowane VDE

( ilość produktów: 22 )

Wkrętaki izolowane

Zestawy śrubokrętów powszechnego użytku sprawdzą się w wielu różnych zastosowaniach. Do prac elektrycznych, najlepszym wyborem będą specjalistyczne wkrętaki izolowane, zapewniające bezpieczeństwo przy pracy z prądem.

Dlaczego śrubokręty izolowane

Wkrętaki elektryczne to narzędzia powleczone materiałem izolującym co oznacza, że nie przewodzą one prądu elektrycznego i z tego względu znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie wykonujemy prace z prądem. Nawet jeżeli w gniazdku lub innych elementach systemu płynie energia elektryczna, nie ma ona bezpośredniego kontaktu ze skórą – w ten sposób nie dojdzie do porażenia. W ofercie Magor znajdziesz szeroki wybór śrubokrętów izolowanych wiodącego na rynku producenta narzędzi Milwaukee.

 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z  akcesoriami przygotowanymi w tej kategorii sklepu i wyboru odpowiedniego dla siebie zestaw wkrętaków elektrycznych, którego potrzebujesz. W Magor masz gwarancję satysfakcji z zakupów i ochrony podczas pracy. Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki wybór wkrętaków VDE.

 

Śrubokręty elektryczne najwyższej klasy

Używając wkrętaków izolowanych podczas pracy, należy zachować zasady bezpieczeństwa. Warto mieć pewność, że wybrane przez Ciebie wkrętaki dla elektryków są narzędziami wysokiej jakości i sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom. Należy zwrócić uwagę na istotny element jakim są komponenty specjalistyczne, które producent zastosował do produkcji poszczególnych śrubokrętów izolowanych. 

 Pamiętaj, że elektryczny śrubokręt zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania do 1000V i stosowany  jest do pracy z napięciami rzędu 230 lub 380V. Sięgnij zatem po asortyment spełniający najwyższe normy i standardy zarówno bezpieczeństwa jak i jakości. W Magor kupisz narzędzia z certyfikatami wydanymi przez niezależnych ekspertów.

 

pixel