Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy ładowarek i akumulatorów

( ilość produktów: 2 )

Zestawyładowarek i akumulatorów Milwaukee

W trakcie prac w warsztacie, garażu czy na budowach używasz wielu narzędzi zasilanych akumulatorowo, i zależy Ci na pracy gdzie przestoje są złem koniecznym? W takim razie z pewnością wiesz, że Twoje miejsce pracy musi być wyposażone w odpowiednią liczbę zasilaczy i dodatkowych baterii, tak aby prowadzić spokojną, pozbawioną przestojów pracę.

Właśnie z myślą o Tobie i podobnych sytuacjach, umieściliśmy w naszej ofercie zestawy ładowarek i akumulatorów firmy Milwaukee - wiodącego na rynku światowym producenta elektronarzędzi zarówno zasilanych sieciowo jak i bezprzewodowych.

Ładowarki do akumulatorów

Popularność elektronarzędzi bezprzewodowych zasilanych za pomocą akumulatorów zyskuje tendencję wzrostową. Nie jest to jednak nic zaskakującego biorąc pod uwagę fakt że można znich korzystać w dowolnym miejscu, a same narzędzia zaopatrzone w baterie są bardziej poręczne od modeli zasilanych sieciowo. W tej kategorii znajdziesz zestawy ładowarek i akumulatorów, niezbędne do ładowania akumulatorów wielu elektronarzędzi. W ofercie umieściliśmy szeroką gamę ładowarek akumulatorów do elektronarzędzi. Z pewnością znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Akumulatory Milwaukee

Akumulatory stanowią podstawowe źródło zasilania wielu elektronarzędzi i urządzeń.  Znajdują zastosowanie  m.in. w latarkach, wiertarko-wkrętarkach, młotowiertarkach,odkurzaczach, pilarkach tarczowych czy ukośnicach. Urządzenia zasilane akumulatorowo różni od urządzeń zasilanych sieciowo większa mobilność oraz większy komfort pracy użytkownika. Urządzenia bezprzewodowe, dzięki swym niewątpliwym zaletom zyskują na popularności. Zestawy ładowarek i akumulatorów Milwaukee to gwarancja jakości i osczędności.

pixel