Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kątowniki

( ilość produktów: 2 )

Kątowniki

Kątownik stolarski to niezbędne i precyzyjne narzędzie , dzięki któremu z łatwością ustalisz właściwe kąty. Narzędzie to ułatwi i przyspieszy pracę, a także zwiększy jej jakość. W asortymencie MAGOR znajdziesz kątownik stolarski stalowy, który swoją niezawodnością będzie ci służył przez długi czas, w trakcie wielu prac. Oferujemy profesjonalne kątowniki dostępne w różnych wariantach - znajdziesz tu między innymi kątownik tradycyjny, czy praktyczny kątownik ciesielski ( wyposażony w uchwyt do rur - dzięki otworowi o przekroju kwadratu mamy możliwość pewnego przytrzymania rur podczas cięcia ).

W firmie, zarówno jak i we własnym domu koniecznością jest używanie odpowiednich i dokładnych narzędzi mierniczych przy pracach budowlanych i stolarskich. Prace takie często wymagają niezwykłej precyzji i dokładnych pomiarów, dlatego narzędzia miernicze muszą charakteryzować się jak najlepszymi właściwościami technicznymi, a także bezwzględnym trzymaniem swych parametrów. Prócz odpowiednich narzędzi istotna jest także dostępność elementów montażowych wymaganych w budownictwie i stolarstwie, jak kątownik stolarski czy inny kątownik.

 

Oferta budowlana

Każdy klient ma u nas możliwość zaopatrzenia się we wszystkie niezbędne przybory miernicze, w celu wykonania najbardziej skomlikowanych czynności pomiarowych. Kątownik budowlany zapewni precyzję tam gdzie jest to niezbędne - na przykład podczas budowania ścian. Jest  poręczny i lekki, przez co operowanie nim staje się łatwe. Nie odkształca się, nie brudzi dłoni i sprawia że zadania wykonywane są w sposób wygodny i efektywny.

 

 

pixel