Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Obcinarki przewodów i rur

( ilość produktów: 1 )

Przecinarki do rur, obcinarki przewodów

Realizacja poszczególnych etapów prac budowlanych i remontowych wymaga zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt oraz technologie. Zarówno przecinarki do rur, jak i obcinarki przewodów dostępne w naszej ofercie pozwalają na skuteczne i precyzyjne skracanie elementów do pożądanych rozmiarów. Nasza oferta to szeroki wybór urządzeń w przystępnych cenach.

Przecinarka do rur PVC – przeznaczenie i specyfikacja

Służy przede wszystkim do skracania zbyt długich przewodów PVC ewentualnie stalowych. Dzięki stałym innowacyjnym rozwiązaniom precyzja cięcia ulega stałemu zaawansowaniu. Znajdujące się w naszej ofercie przecinarki do rur radzą sobie świetnie, nawet podczas najbardziej zaawansowanych prac. Funkcja regulacji obrotów pozwala na odpowiednie dopasowanie trybu pracy do wykonywanych czynności.

Dostępne w naszej ofercie przecinarki do rur stalowych marki Milwaukee stanowią najwyższa jakość na rynku. MILWAUKEE® RAPTOR™ to pierwszy na świecie przecinak do rur 12 V, który jest w stanie ciąć zainstalowane rury, stal nierdzewną, stal niestopową i miedź, od 12 do 28 mm. Z kolei MILWAUKEE C12 PPC-0 wywiera duży nacisk przy cięciu - 175 kg/cm², oraz pozwala na dokonanie 200 cięć na jednym naładowaniu akumulatora.

Obcinaki akumulatorowe do kabli


Ponadto w bieżącej kategorii przedstawiamy specjalistyczne obcinaki do przewodów zarówno miedzianych jak i aluminiowych. Produkty z tej sekcji to przede wszystkim produkty cenionego na całym świecie producenta elektronarzędzi - firmy Milwaukee. Obcinak akumulatorowy do kabli jest narzędziem wysokiej klasy dzięki któremu prace stają się bardziej komfortowe i zyskują na efektywności. Odpowiednia budowa urządzenia oraz samych szczęk umożliwiają ułatwione dojście do nawet bardzo mało dostępnych miejsc. Dzięki solidnej i wytrzymałej konstrukcji obcinak do przewodów marki Milwaukee jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a innowacyjny akumulator dzięki wbudowanej elektronice monitoruje poszczególne ogniwa oraz zabezpiecza przed przeciążeniem. Zaawansowana technologia pozwala na zapamiętywanie przez obcinak Milwaukee wszystkich danych potrzebnych, aby zachować powtarzalność pracy oraz generować stosowne raporty.
pixel