Jesteśmy autoryzowanym partnerem Milwaukee / Salon firmowy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 156a
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wkrętarki

( ilość produktów: 3 )

Wkrętaki akumulatorowe

Wkrętaki akumulatorowe należą do niewielkich użądzeń, które sprawdzą się świetnie wtedy kiedy należy wkręcić lub wykręcić śrubę bądź wkręt. Są zdecydowanie skuteczniejsze i wygodniejsze od manualnych odpowiedników. W tej sekcji znajdą Państwo wkrętaki akumulatorowe, które świetnie sprawdzą się przy drobnych czynnościach ijak skręcanie mebli, naprawy sprzętu AGD, RTV, czy podczas prac konserwacyjnych przy rowerze i samochodzie. 

Dlaczego warto mieć wkrętaki akumulatorowe?

Akumulator zastosowany we wkrętakach pozwala na swobodne zastosowanie w miejscach , gdzie nie ma możliwości podpięcia urządzenia do zasilania. Posiadają niewielkie rozmiary i swobodnie zmieszczą się w wyposażeniu bagażnika. Niektóre z modeli wkrętaków akumulatorowych posiadają wskaźnik rozładowania baterii, dzięki czemu zawsze wiesz ile pracy będziesz  w stanie jeszcze nimi wykonać. Dodatkowo mogą być wyposażone w diodę umożliwiającą pracę w ciemności. 

Wkrętaki - działanie

Wkrętak akumulatorowy i wkrętarka są podobne w kwestii działania. Pierwszy z nich jest jednak zdecydowanie mniejszy, wolniejszy i cechuje go niższa moc. Wkrętaki ze względu na swoje parametry uzyskują możliwość doboru o wiele wyższej precyzji momentu obrotowego, istotnego zwłaszcza w trakcie skręcania delikatnych materiałów. Dzięki niewielkim rozmiarom umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. 

Wkrętaki akumulatorowe - na co zwrócić uwagę

Ponieważ obecnie na rynku jest szeroki wybór wkrętaków akumulatorowych, przed doborem konkretnego, dopasowanego do potrzeb należy sprecyzować swoje oczekiwania. Najistotniejszym parametrem powinna być moc wkrętaka zależąca od wielkości napięcia danego urządzenia. Poszczególne modele mogą różnić się też momentem obrotowym.

W większości urządzeń dostępnych na rynku zastosowano akumulatory litowo-jonowe, które można dołądować w każdym momencie bez obawy o zmniejszenie żywotności narzędzia. Większość dostępnych na rynku urządzeń posiada akumulatory litowo-jonowe, które możesz doładowywać w każdej chwili bez obawy o zmniejszenie żywotności narzędzia. Ten typ baterii cechuje się skokowym spadkiem napięcia, dzięki czemu użytkownik pracuje z jego nominalnymi parametrami aż do momentu rozładowania.

 

pixel